Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies   

ROZUMIEM

REFERENCJE

Opinie naszych klientów

 

 Strona główna / O nas / Referencje

 • Agencja Rozwoju Mazowsza S.A.

  W imieniu Agencji Rozwoju Mazowsza S.A. mam przyjemność polecić usługi firmy „Infracom – Marcin Gerwatowski” z siedzibą w Płocku. Agencja Rozwoju Mazowsza rozpoczęła prace z firmą „Infracom”  w 2013 roku pod czas (...)

 • Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego

  Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku współpracuje z firmą InfraCOM od 2011 roku. Jesteśmy w pełni ustatysfakcjonowani jakością świadczonych usług. Na szczególne podkreślenie zasługuje profesjonalizm realizowanych zadań, dobór propozycji (...)

 • CSK WŁADYSŁAW OSIŃSKI

  Firma InfraCOM wykonała dla Naszej firmy serwis WWW obsługiwany przez system InfraCMS. Podczas współpracy firma pokazała profesjonalne podejście do sprawy, szybkość w działaniu oraz bardzo dobry kontakt z klientem.  Firma udowodniła, (...)

 • STALREM

  Mamy przyjemność zarekomendować firmę InfraCOM, z którą współpracujemy od 2009 roku. Usługi przez nich świadczone realizowane są na najwyższym poziomie. Przedstawiciele firmy troszczą się o najlepszy standard działania, co jest (...)

Copyright © 2019. Created by InfraCOM.pl