Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies   

ROZUMIEM

Nowe technikum w Płocku

 

 Strona główna / Nowe technikum w płocku

Cieszymy się, że możemy ogłosić, że powstało nowe technikum w Płocku o nazwie Mazowieckie Technikum Innowacji. Szkoła ta oferuje kształcenie w czterech kierunkach: technik informatyk, technik programista, technik ekonomista oraz technik handlowiec. To doskonała wiadomość dla młodzieży, która poszukuje szkoły o profilu technicznym i pragnie zdobyć wiedzę w dziedzinie informatyki, programowania czy handlu.

Jako firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych, jesteśmy szczególnie dumni, że to my mieliśmy przyjemność stworzyć stronę WWW dla Mazowieckiego Technikum Innowacji w Płocku. Projektowanie strony internetowej dla tej szkoły to dla nas wyjątkowa okazja do pomocy w edukacji młodych ludzi. Wierzymy, że nasze doświadczenie w tej dziedzinie oraz nasze zaangażowanie pozwolą na stworzenie strony, która pomoże młodzieży poznać ofertę edukacyjną technikum oraz ułatwi kontakt z placówką.

InfraCOM będzie również partnerem biznesowym Mazowieckiego Technikum Innowacji. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu oraz utrzymaniu systemów informatycznych dla różnego rodzaju firm i instytucji. Wierzymy, że nasza wiedza oraz doświadczenie w dziedzinie IT pozwolą na cenne wsparcie w edukacji młodzieży i pomogą w wykształceniu przyszłych specjalistów z zakresu informatyki, programowania czy ekonomii.

Jako firma działająca na lokalnym rynku, cieszymy się, że możemy włączyć się w rozwój edukacyjny naszego regionu. Jesteśmy przekonani, że Mazowieckie Technikum Innowacji stanie się ważnym ośrodkiem edukacyjnym w Płocku i okolicach. Dzięki nowoczesnej ofercie edukacyjnej i wysokiej jakości kadrze pedagogicznej, młodzież będzie miała okazję zdobyć potrzebne kwalifikacje i przygotować się do pracy w dynamicznie zmieniającym się świecie.Powrót
Copyright © 2019. Created by InfraCOM.pl