Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies   

ROZUMIEM

LOGOTYPY

Profesjonalne logotypy do stron i poligrafi

 

 Strona główna / Usługi / Logotypy

LOGOTYPY

Logotyp jest podstawowym elementem identyfikacji firmy lub danej marki, odróżniającym ją od konkurencji. Odpowiednio zaprojektowany logotyp to pierwszy krok, by szybko być łatwo rozpoznanym wśród klientów.

1. ZADAWAJ PYTANIA

Aby profesjonalnie przygotować logotyp, który będzie elementem wyróżniającym firmę musimy zapoznać się z Twoimi oczekiwaniami. Ustalamy założenia, symbolikę oraz kolorystykę, które pełnią kluczową rolę przy tworzeniu projektu.

2. ANALIZUJEMY RYNEK

Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie. Znamy rynek i obecne na nim branże, dlatego pracujemy tak, aby znak Twojej firmy wyróżniał się na ich tle. Szukamy formuły, która pozwoli na silne zindywidualizowanie Twojej marki. Myślimy wielotorowo, dlatego pomysły powstałe w początkowym etapie pracy są różnorakie,przez co możemy wyeliminować ewentualne podobieństwo do istniejących już logotypów. Każdy pomysł sprawdzamy w różnych wariantach - typograficznym, jak i kolorystycznym, oraz mamy na uwadze, by był on zintegrowany z Twoją wizją.

3. DOKONUJEMY SELEKCJI

Wybieramy co najmniej trzy projekty, które najlepiej oddają uzgodnione wcześniej założenia. Przedstawiamy Ci najlepsze propozycje storzone przez naszych projektantów. Czekamy na Twoją weryfiakcję, poprawki oraz sugestie dotyczące wybranego logo.

4. AKCEPTACJA POMYSŁU

Jeśli zatwierdziłeś najlepszy Twoim zdaniem pomysł, możemy przejść do dalszego etapu pracy nad projektem. Pozostaje już tylko kilka kroków do osiągnięcia finalnego efektu. Dopracowujemy szczegóły, opierając się na Twoich uwagach, aby osiągnać zamieżony efekt.

5. EFEKT FINALNY

Ostateczny moment naszej pracy - akceptacja projektu. Otrzymujesz gotowy znak firmowy w różnych formatach wektorowych i bitmapowych, tak aby jego stosowanie nie stanowiło problemu.

Biznes

600 /netto
  • Koncepcji: 5
  • Czas opracowania:72 H
  • Ilość zmian: Nielimitowane
  • Koncepcja wizytówki: TAK
  • Prawa autorskie: TAK
  • Logo w formatach: JPG, PNG, TIFF, AI, PDF
  • Wizualizacja: TAK
Kup teraz

Copyright © 2019. Created by InfraCOM.pl