Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies   

ROZUMIEM

STRONY WWW

 

 Strona główna / Strony www

Czy wiesz, ilu Polaków korzysta codziennie z internetu? 

Według danych GUS ponad 67% Polaków ma dostęp do Internetu. To ponad 25 mln osób, które mogą być Twoimi potencjalnymi klientami. Codziennie 25 mln użytkowników Internetu, przegląda zasoby sieci wyszukując produktów i usług oferowanych przez  firmy, które w Internecie mają już swoją stronę WWW. Czy jesteś w tej grupie?

 

Tworzymy strony internetowe kompleksowo

W naszych projektach stawiamy przede wszystkim na estetykę i przyjazność interfejsu użytkownika. Co oznacza, że strony WWW tworzone przez infraCom są łatwe w nawigacji, dzięki czemu użytkownicy mogą bez trudu trafić w to miejsce na stronie WWW którego szukają. Projektując witryny internetowe dokładnie zapoznajemy się z branżą, której strona WWW ma dotyczyć. Konsultujemy różnego rodzaju działania, aby dopasować witrynę do potrzeb klienta. W końcu proponujemy takie rozwiązania, które sprawią, że finalny produkt zadowoli naszego klienta jak i nas samych. Chcemy aby nasze projekty były zgodne z naszym sumieniem i naszą duszą.

 

Tak to robimy

Proces tworzenia strony WWW jest skomplikowany, ale nie musisz się tym przejmować od tego jesteśmy, żeby doradzić i pomóc w doborze odpowiedniego produktu. Nie ważne jaki produkt wybierzesz z naszej oferty, możesz być przekonany o tym, że z chęcią i zainteresowaniem wysłuchamy Twoich pomysłów, sugestii i koncepcji. Sami też zaproponujemy rozwiązania, które będą najbardziej optymalne dla strony WWW z wybranej branży.

Twoją stronę WWW budujemy skupiając się głównie na Twoich oczekiwaniach i potrzebach. Analizujemy każdy twój pomysł i propozycje. Staramy się jak najlepiej poznać Twoją konkurencję jak i Twojego klienta. Budujemy Twoją stronę internetową wykorzystując najnowsze rozwiązania w naszej branży, konsultujemy z Tobą wszelkie niejasności i przekładamy je na proste rozwiązania, abyś mógł z nich korzystać bez specjalistycznej wiedzy informatycznej. Kończąc proces projektowania Twojej strony WWW szkolimy Cię z obsługi systemu zarządzania treścią, dajemy dostęp do kont pocztowych w Twojej domenie internetowej, udostępniamy statystyki strony WWW, dzięki czemu będziesz mógł analizować ruch na swojej stronie internetowej.

 

Zobacz jak to wygląda

Oczywiście do każdego projektu strony internetowej podchodzimy indywidualnie, dlatego też w każdym z tych etapów pewne elementy mogą ulegać zmianom, niektóre mogą się nie pojawić, a jeszcze inne mogą zostać dołączone, abyś poczuł, że nad Twoją stroną WWW pracują profesjonalni i kreatywni ludzie.

1. Badanie Potrzeb Klienta

Dzień 0

Pierwszym krokiem jaki podejmujemy przy tworzeniu nowej strony WWW jest kontakt z klientem. W trakcie spotkania ustalamy potrzeby, określamy cele jakie strona ma spełniać, proponujemy rozwiązania i funkcjonalności. Po spotkaniu klient otrzymuje propozycje cenową i formularz potrzeb klienta

Zobacz formularz potrzeb klienta

2. Umowa i Płatności

Dzień 1

Po zaakceptowaniu przez klienta wyceny wysyłamy wzór umowy oraz FV Proforma na 30% umówionej kwoty tytułem zaliczki. Następnie czekamy na ewentualne uwagi do umowy oraz płatność. Po podpisaniu umowy i zaksięgowaniu przelewu wystawiamy Oryginał FV.

Zobacz wzór umowy

3. Wstępny Projekt

Dzień 8

Po dopięciu kwestii formalnych mamy tydzień na to, aby przygotować dla Ciebie wstępny wygląd strony głównej. Projekt robiony jest według naszkicowanych wytycznych i spójny z przekazanym logo. Ważne, aby logotyp był przekazany w wersji wektorowej tylko taki format pozwoli uzyskać najlepszy jakościowo efekt wizualny projektowanej strony WWW.

4. Akceptacja Projektu i Przekazanie Kompletu Treści

Dzień 9

Po otrzymaniu od nas linku z adresem roboczym czekamy na ewentualne uwagi i sugestie co do zmian w projekcie. To jest ostatni moment gdzie należy przekazać komplet treści, które docelowo mają znaleźć się na stronie głównej. Do tej pory jeśli nie otrzymamy materiałów stronę Internetową wypełniamy przykładowymi tekstami drukarskimi "Loriem ipsim dolor..." oraz przykładowymi zdjęciami."

Zobacz jak wygląda przykładowa strona WWW

5. Wdrażanie Treści Do Strony i Wprowadzanie Ewentualnych Poprawek

Dzień 16

Po otrzymaniu poprawek i treści do strony mamy tydzień na to, aby je wprowadzić. Jeśli masz kłopot z samodzielnym przygotowaniem tekstów i zdjęć, możemy zamówić dla Ciebie usługę Copywrittera lub Fotografa, który odpłatnie napisze za Ciebie treści i wykona zdjęcia.

6. Odebranie Serwisu i Szkolenie z Obsługi InfraCMS

Dzień 17

W końcu Twoja strona WWW jest już gotowa!. Teraz czas na to, abyś nauczył się jej obsługi. Bez obaw jeśli nie zapamiętasz wszystkiego InfracCMS ma wbudowany samouczek z którego możesz korzystać w każdej chwili. Szkolenie to także moment podpisania protokołu odbiorczego i czas na rozmowę o przyszłości projektu. Zobacz ofertę Marketing Internetowy.

Zobacz jak wygląda InfraCMS

7. Wdrożenie na docelowy Adres i Hosting

Dzień 21

Na szkoleniu czasami wychodzą jeszcze drobne uwagi i nowe pomysły na prezentację niektórych treści. Dlatego przez kolejne 4 dni mamy czas na to, aby je wprowadzić. Pamiętaj, że domena i hosting opłacona jest na 12 miesięcy po tym czasie usługę musisz przedłużyć

Zobacz ile kosztuje domena i hosting

8. Testy i Praktyka

Dzień 51

Twoja strona jest już w Internecie przez pierwszy miesiąc najprawdopodobniej zostanie już zindeksowana w wyszukiwarkach Internetowych. Od odebrania serwisu masz 30 dni na to aby testować stronę sprawdzać, czy wszystko działa tak jak należy i dopytywać się w sprawach dla Ciebie niejasnych.

9. Serwis Gwarancyjny i Obsługa Stała

Dzień 365

Nasza firma jako nieliczna daje tak długi okres gwarancyjny. Wynika to z faktu, że zależy nam na stałej współpracy z Tobą i jeśli znajdziesz jakieś usterki w stronie WWW po okresie testów chciałbyś abyśmy je naprawili bez obciążenia Cię dodatkowymi kosztami. I o to martwić się nie musisz. Strona WWW to nie samochód jeśli przeszła testy nie powinna się popsuć w trakcie jej eksploatacji. Problem w tym, że strona Internetowa nie działa w odosobnieniu o zmieniającego się otoczenia. Nowe standardy i zmiany w przeglądarkach Internetowych wymuszają często na posiadaczach stron WWW, aby szli z duchem czasu. Nie jesteśmy wróżbitami nie wiemy jak zmieni się Internet za 3-10 lat dlatego warto, abyś pozostał z nami w stałym kontakcie.

Pod tym adresem zgłaszaj usterki

Copyright © 2019. Created by InfraCOM.pl